GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

Nr naboru: 4/RRP/2018

MUZEUM GÓRNICTWA WĘGLOWEGO W ZABRZU

Poszukuje osoby na stanowisko:

Animator oferty edukacyjnej

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie zajęć tematycznych, okazjonalnych i eventów edukacyjnych dla dzieci (przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia) zgodnie z wytycznymi zespołu ds. edukacji, przygotowanymi konspektami i scenariuszami, a także według własnego pomysłu;
  • Praca w terenie (województwo śląskie) z grupami przedszkolnymi i szkolnymi zainteresowanymi ofertą edukacyjną, jej promocja poprzez animacje;
  • Prezentacja oferty turystycznej i edukacyjnej instytucji w placówkach oświatowych i edukacyjnych;
  • Dogłębne poznanie oferty produktów edukacyjnych, pozwalające na jej aktywną promocję;
  • Kreatywne korzystanie z dostępnych pomocy edukacyjnych, zabawek i materiałów do animacji;
  • Aktywne poszukiwanie placówek oświatowych i edukacyjnych do organizacji zajęć animacyjnych promujących Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu;
  • Współpraca z osobami i podmiotami zajmującymi się sprzedażą produktów edukacyjnych.

Wymagania niezbędne:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi, szczególnie w zakresie animacji czasu wolnego;
  • Umiejętność pracy w grupie i łatwość nawiązywania kontaktów, duży stopień komunikatywności;
  • Duża dawka energii i pomysłowości oraz kreatywność;
  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i jednoczesnego koordynowania kilku zadań (dobra organizacja pracy);
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętności marketingowe;
  • Samodzielność, terminowość, odpowiedzialność.

Wymagania dodatkowe:

  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B z własnym samochodem;
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu/promocji produktów edukacyjnych;
  • Wykształcenie pedagogiczne i/lub certyfikat animatora będą dodatkową zaletą.

Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz posiadane kwalifikacje,
  • kopie świadectw pracy lub zaświadczeń o zatrudnieniu potwierdzających staż pracy.

Warunki zatrudnienia:

Forma zatrudnienia:      umowa o pracę,

Wymiar etatu:              pełny,

System czasu pracy:     praca w systemie podstawowym,

Miejsce pracy:             Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu: ul. Jodłowa 59.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • świadczenia w ramach ZFŚS.

Aplikacje należy składać w terminie do:        31.07.2018 r.

Dodatkowe informacje:

  • prosimy powoływać się w składanej dokumentacji na podany numer naboru,
  • kandydaci spełniający wymagania zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej,
  • informacje o wynikach naboru zostaną przekazane kandydatom drogą elektroniczną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji, w zakresie wykraczającym poza katalog ujęty w treści art. 221 Kodeksu pracy, przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, w celach prowadzenia przez ten podmiot postępowania rekrutacyjnego, którego aplikacja dotyczy.”

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą zgodnie z następującymi warunkami:

  1. administratorem danych osobowych jest Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, ul. Jodłowa 59, 41-800 Zabrze;
  3. podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata podanych w aplikacji przesłanej
    w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę jest art. 221 Kodeksu pracy, a w zakresie danych tam niewymienionych oraz w odniesieniu do danych podanych w aplikacji przesłanej nie w odpowiedzi na ogłoszenie o pracę, udzielona zgoda (art. 6 ust. 1 lit a) RODO);
  4. dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani nie będą udostępniane podmiotom trzecim z wyjątkiem sytuacji, gdy obowiązek taki wynikać będzie z powszechnie obowiązujących przepisów prawa;
  5. kandydat jest uprawniony do uzyskania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych w zakresie określonym powszechnie obowiązującymi przepisami prawa;
  6. kandydat jest uprawniony do wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji zaistnienia podejrzenia, iż przetwarzanie danych realizowane jest z naruszeniem przepisów prawa;
  7. podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednak może być wymagane do procedowania przesłanej przez kandydata aplikacji lub włączenia aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji;
  8. kandydat jest uprawniony do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie;
  9. nieudzielenie zgody lub jej cofnięcie skutkować może koniecznością usunięcia aplikacji z bazy kandydatów i uniemożliwić procedowanie przesłanej przez kandydata aplikacji;
  10. dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania procesu rekrutacyjnego oraz przez
    3 miesiące licząc począwszy od dnia rozpoczęcia stosunku pracy przez osobę wybraną
    w ramach naboru, a w przypadku wyrażenia zgody na włączenie aplikacji do bazy kandydatów tworzonej na potrzeby przyszłych rekrutacji do końca roku kalendarzowego, w którym je złożono, bądź też do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Do pobrania:

- Ogłoszenie

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokoks

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.