Synergia Dziedzictwa. MOC DĘTYCH – Festiwal Orkiestr Górniczych

Zapraszamy na trzydniowe święto muzyki, kultury i dziedzictwa! W dniach 27–29 czerwca 2025 w trzech lokalizacjach Zabrza rozbrzmią dźwięki orkiestr dętych z Polski, Malty i Katalonii. W programie koncerty, warsztaty, wystawy, potańcówki i wielka finałowa Bitwa Orkiestr!

Dzień Bezpieczeństwa

Już 18 lipca zapraszamy do Zabrza na Piknik z okazji Dnia Bezpieczeństwa! W godzinach od 12:00 do 19:00 Park 12C, strefa Carnall Sztolni Królowa Luiza oraz Park Techniki Wojskowej zamienią się w tętniące życiem centrum edukacji, zabawy i rodzinnego relaksu.

Piknik – Mistrzowie Pierwszej Pomocy

Nie ma wiedzy cenniejszej niż ta, która może uratować życie drugiego człowiek!

Zapraszamy na pokazy pierwszej pomocy, służb ratunkowych, a w dniach 13 i 14 września – NOWOŚĆ – lekcja edukacyjna pod ziemią ,,Mistrzowie Pierwszej Pomocy” w super cenie 35 zł!

KIWI – Muzyka na poziomie

Kopalnia Guido zaprasza na koncert KIWI, organizowany w ramach cyklu Muzyka na poziomie!

Scroll to Top