MicrosoftTeams image 29

Zapraszamy do udziału w naszej, noworcznej zabawie. Macie ochotę na mały konkurs ;)?

Rok 2022 rozpoczął się już w pełni i wszystkie postanowienia noworoczne spisane, prawda?

To teraz czas na planowanie ;) A do planowanie potrzebny Wam będzie kalendarz...

***

Weź udział w konkursie organizowanym na profilu FB - Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu i... ZAPLANUJ SOBIE PRZYGODĘ!!

Regulamin Konkursu: Regulamin konkursu - Zaplanuj sobie przygodę...

Jeśli marzy Ci się ciekawa praca, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Nie czekaj, choć przedłużyliśmy właśnie nabór do 15 stycznia 2022 r. ;)

Nabr nowy slider

Więcej informacji na: https://muzeumgornictwa.pl/aktualnosci/367-oglaszamy-nabor-na-przewodnikow-muzeum-gornictwa-weglowego-w-zabrzu

Z przyjemnością informujemy o zakończeniu realizacji projektu „Ekobajtel”.

Projekt miał  - i wciąż ma na celu wyrabianie w najmłodszych pokoleniach wrażliwości ekologicznej, przy jednoczesnym zdobywaniu nowej wiedzy. „Ekobajtel” w niekonwencjonalny, wielowymiarowy sposób przybliżał też informacje o węglu.

Formuła projektu łączyła trzy odrębne, ale uzupełniające się moduły:

· przeprowadzenie serii 12 całodziennych, bezpłatnych warsztatów plenerowych dla rodzin z dziećmi – warsztaty odbywały się od 19. lipca 2021 na terenie Parku 12C (w wybrane soboty lub niedziele),

· stworzenie serii 12 filmów edukacyjnych dedykowanych ekologii i pierwiastkowi węgla z dr Tomaszem Rożkiem z kanału „Nauka. To Lubię” w roli prowadzącego i narratora. Wszystkie filmy dostępne są na fb Sztolni Królowa Luiza i kanale youtube Sztolni (tu także w wersji z napisami i audiodeskrypcją).

· uzupełnienie edukacyjnego Parku 12C w Zabrzu o elementy ekologicznego placu zabaw (dwie karuzele) oraz absolutnie wyjątkowe stanowiska do segregacji śmieci.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do dalszego korzystania z efektów projektu!

Okres realizacji projektu: lipiec 2021 – styczeń 2022.

Projekt dofinansowano ze środków Fundacji ORLEN.

Ekobajtel

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy ciepłych i radosnych spotkań w gronie najbliższych.

Niech magia Gwiazdki doda Wam sił i energii do realizacji najbardziej śmiałych planów, a Nowy rok przyniesie radość i optymizm.

Dyrektor i Pracownicy Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

slider.wesoych