moc muzew 2018 facebook

19 maja 2018 jak co roku zapraszamy na Noc Muzeów. Tym razem nasza noc będzie czorno jak wongiel.

Moc atrakcji za 1 zł.

IMG 5405

Przejedź się górniczą szolą i górniczą kolejką. Zobacz jak pracują maszyny górnicze w swoim naturalnym środowisku. Odważysz się przejść kamiennym labiryntem w ciemnościach? Podobno do odważnych noc należy ;)

Konieczna wcześniejsza rezerwacja – tel. 32 271 40 77*

m LOL 3886

Czekamy na Was w:

- Kopalni Guido poziom 320 od godziny 18:00 do godziny 02:00

- Kopalni Królowa Luiza trasa skrócona, od godziny 16:00 do godziny 02:00

- Sztolni Królowa Luiza trasa skrócona, od godziny 16:00 do godziny 02:00

- PARKU 12C od godziny 9:00 do godziny 02:00

- Parku Techniki Wojskowej od godziny 09:00 do godziny 23:00

IMG 5363

*Rezerwacja zwiedzania odbywa się telefonicznie (przyjmując maksymalnie rezerwację dla 6 osób na jedno nazwisko) a sprzedaż biletów prowadzona jest od dnia 01.05.2018 roku w kasach stacjonarnych „Guido” „Łaźnia” i „Luiza”. Zobacz pojazdy wojskowe nocą jeśli się czegoś dopatrzysz ;)

S26. 2017 04 20 Sztolnia port foto ukasz Zawada

To nie wszystko! Kiedy już opuścisz nasze podziemia, zostań jeszcze na chwilę i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie.

Lubicie się bawić? Proponujemy Wam zabawę słowem. Pobawmy się gwarą.

Na Parku 12C czekać na Was będzie śląsko tabula rasa- stwórzmy razem na tej pustej planszy słownik wyrazów śląskich.

Napisz słowo po śląsku i przetłumacz.

Nie znasz śląskiego odpowiednika wyrazu, który chodzi Ci po głowie?

Nic nie szkodzi wpisz go na tablicę a ktoś inny dopisze tłumaczenie i odwrotnie ;)

Niech wyjdzie nam z tego coś gryfnego.

trasa turystyczna poziom 320

Park Techniki Wojskowej zaprezentuje historyczne mundury wojskowe, nie zabraknie także pięknych dziewczyn w amerykańskim stylu z lat 40, typu pin-up.

Podczas Nocy Muzeów w Parku Techniki Wojskowej od godz. 21 zapraszamy na kino letnie - poleci oczywiście film wojenny, a jaki to jeszcze niespodzianka.

Dla tych, którzy nie nastawiają się na nocne zwiedzanie, udostępnione będzie bardzo sympatyczne miejsce do posiadówki, gdzie będzie można napić się kawy lub herbaty, na wzniesieniu pod wyrzutnią rakiet Wołchow :)

Dla głodnych wuszt na gorko.

Ponadto czynny będzie militarny kramik i symulator przeciążeń.