Polska zobacz wiecej

Ruszyła kolejna, ogólnopolska akcja promocyjna skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i osób prywatnych ,,Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny."

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach? Teraz to możliwe.

Organizatorami akcji jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Dzięki niej każdy Polak może odkryć piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Sztolnia Reden

W dniach od 5 do 7 października 2018 roku zapraszamy do naszych obiektów i zachęcamy do skorzystania z 50% zniżki.

Obiekty Muzeum Górnictwa Węglowego biorące udział w tegorocznej akcji to: Sztolnia Królowa Luiza, Zabrze ul. Wolności 410.

KUP BILET  ↓↓

*Trasa Rodzinna

*Trasa Turystyczna

Trasa rodzinna sztolnia

Rezerwacja i sprzedaż biletów prowadzona będzie od dnia 19.09.2018 roku stacjonarnie na wszystkich naszych obiektach  i online.

Głównym założeniem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w korzystnych cenach, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce.

Koplania Krlowa Luiza kombajn

Serdecznie zapraszamy!