Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu serdecznie zaprasza nauczycieli regionalistów, humanistów, przyrodników oraz nauczycieli nauczania początkowego na bezpłatną konferencję pn.

"ENERGIA TRADYCJI – TOŻSAMOŚĆ, PRZESTRZEŃ, ARTEFAKTY.
Dziedzictwo kulturowe Górnego Śląska, a destynacje w edukacji regionalnej".

Konferencja odbędzie się w czwartek, 20. września 2018 r. w Kopalni Ignacy, ul. Ignacego Mościckiego 3 w Rybniku.

Program konferencji znajduje się TUTAJ.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmuje: Aldona Urbanek, tel: 32 630 30 91 wew. 7005, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..