Wystawa MGW

Ostatnie dwa tygodnie wystawy: Stulecie amatorskiego ruchu plastycznego w województwie śląskim.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy Stulecie amatorskiego ruchu plastycznego w województwie śląskim. Zostało nam jeszcze jedynie dwa tygodnie.

Wystawa Stulecie amatorskiego ruchu plastycznego w województwie śląskim, prezentująca dorobek amatorskich grup plastycznych działających na terenie województwa śląskiego ukazuje swoje kolejne oblicze. Od 9 listopada, po zmianie aranżacji  prezentujemy na niej kolejne dzieła. Zapraszamy wiec wszystkich po  nowe wrażenia.

Wystawa  czynna do 30.11.2018 r.

Finisaż wystawy w dniu 29. 11. 2018 r. o godzinie 17.00 na stadionie  Arena Zabrze,  w strefie VIP, Zabrze, ul. Roosevelta 81  Serdecznie zapraszamy!