Komunikat nr 1
Informujemy, że zajęcia edukacyjne XXVI „Tygodnia Ziemi” zaplanowane na 24, 25, 26 oraz 29 i 30 kwietnia 2019 r. – w związku ze strajkiem nauczycieli – zostają odwołane. Wspomniane zajęcia przeprowadzone zostaną w późniejszym terminie, o którym powiadomimy Państwa na naszej stronie internetowej.

Komunikat nr 2
Finał Turnieju Wiedzy Ekologicznej odbędzie się zgodnie z planem, tj. w sobotę 27 kwietnia 2019 r. o godz. 12.00 w Auli Hali Pogoni przy ul. Wolności 406 w Zabrzu.

Komunikat nr 3
Uroczystość wręczenia nagród w następujących konkursach XXVI „Tygodnia Ziemi”:

• konkursie na plakat XXVI „Tygodnia Ziemi”
  • konkursie przedszkolnym pt. „Tata, mama, ja i brat dbamy o ten świat”
  • konkursie fotograficznym pt. „Niezwykłe, niespotykane, ginące”
  • konkursie na etiudę filmową pt. „To mnie wkurza, to chciałbym zmienić”
  • konkursie poetyckim pt. „Pochwała różnorodności”
  • konkursie literackim „Ekologiczna szkoła moich marzeń”

odbędzie się w niedzielę 28 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00 w Łaźni Łańcuszkowej dawnej kopalni „Królowa Luiza” w Zabrzu przy ul. Wolności 408. Zapraszamy wszystkich laureatów. Informacje o wynikach konkursów znajdują się na stronie XXVI „Tygodnia Ziemi” - TUTAJ.

Tramwaje Slaskie Logo JPGZPECLotto