Logo TZ

W związku z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu odwołuje wszystkie zajęcia XXVII Tygodnia Ziemi, w tym również Turniej Wiedzy Ekologicznej, którego półfinał miał się odbyć 25 marca 2020 r.

Najbardziej prawdopodobnym na dziś terminem, kiedy mogą się odbyć odwołane imprezy związane z XXVII Tygodniem Ziemi, to miesiąc wrzesień.

Informujemy także, że w związku z istniejącą sytuacją, przedłużamy termin dostarczania prac na konkursy ogłoszone z okazji XXVII Tygodnia Ziemi, do 30 kwietnia 2020 r. W miarę możliwości prosimy o przesyłanie prac pocztą.

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.