GuidoSztolnia 1

logo1logo2

Logo TZ

 

W związku z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu odwołuje wszystkie zajęcia XXVII Tygodnia Ziemi, w tym również Turniej Wiedzy Ekologicznej, którego półfinał miał się odbyć 25 marca 2020 r.

 

Najbardziej prawdopodobnym na dziś terminem, kiedy mogą się odbyć odwołane imprezy związane z XXVII Tygodniem Ziemi, to miesiąc wrzesień.

 

Informujemy także, że w związku z istniejącą sytuacją, przedłużamy termin dostarczania prac na konkursy ogłoszone z okazji XXVII Tygodnia Ziemi, do 30 kwietnia 2020 r. W miarę możliwości prosimy o przesyłanie prac pocztą.

 

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW 

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.