MGW.INFO

Drodzy Turyści,

Informujemy, że w związku u z ogłoszoną wczoraj decyzją rządu z dniem 1 lutego br. wznawiają swoją działalność galerie handlowe, galerie sztuki
i muzea.

Obecnie na naszych trasach trwają prace przygotowawcze, niezbędne do przywrócenia ruchu turystycznego w zgodzie z obowiązującym, ścisłym reżimem sanitarnym.

O dacie ponownego otwarcia poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Nasz dział obsługi klienta jest do waszej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
📞32/ 271 40 77 lub 📨 mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia! 😁👋