GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

banerek

 

UWAGA!

 

XI Konkurs Sztuki Intuicyjnej im. Juliusza Marcisza – Antropocen – człowiek i jego otoczenie. Od prehistorii do sztucznej inteligencji.

 

Szanowni Państwo,

W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią COVID – 19 organizatorzy XI-go Konkursu Sztuki Intuicyjnej im. Juliusza Marcisza informują, że wernisaż wystawy pokonkursowej dnia 02.06.2021 r. o godzinie 17:00 w Łaźni Łańcuszkowej, ul. Wolności 408 w Zabrzu, odbędzie się TYLKO DLA NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH UCZESTNIKÓW. Do osób nagrodzonych zostaną wysłane zaproszenia na wernisaż oraz zostaną one poinformowane telefonicznie. Pozostali uczestnicy konkursu będą mogli uczestniczyć w wernisażu poprzez platformę FB (relacja live w tym dniu) na profilu Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu oraz po wernisażu zostanie zamieszczony filmik z wydarzenia na stronie Muzeum i pozostałych stronach organizatorów. 

 

Kiedy? 02.06.2021 r. o godz. 17:00

Co? Wernisaż wystawy pokonkursowej XI Konkursu Antropocen człowiek i jego otoczenie. Od prehistorii do sztucznej inteligencji.

WAZNE! Przychodzą tylko osoby, które otrzymają zaproszenia i zostaną poinformowane telefonicznie.  

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiib

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.