GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

nabr slider

Już od jakiegoś czasu myśleliśmy dla Was nad jakimś ciekawym konkursem i oto jest - OKIEM TURYSTY!
 
ZASADY SĄ PROSTE:
Wystarczy, że posiadasz konto na Facebook lub Instagramie i lubisz robić zdjęcia.
A żeby w konkursie wystartować, zrób jedno z nich podczas wycieczki na jednej z tras Kopalni Guido lub Sztolni Królowa Luiza, zamieść je pod postem konkursowym na Facebooku Zabytkowa Kopalnia Guido/Sztolnia Królowa Luiza  lub na swoim profilu na IG i podpisz hasztagami:
#miejscedoodkrycia oraz #okiemturysty
 
 
I to wszystko!
Konkurs trwa do końca wakacji! Co tydzień wybierzemy zdjecie tygodnia, a w półfinale to Wy podejmiecie decyzje na Facebook, ktore zdjęcie jest najlepsze! 
Nagrodą jest bilet na dowolną wybraną trasę turystycną w Kopalni Guido lub Szotlni Królowa Luiza!
 
Na koniec nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć Wam dobrego kadru i powodzenia!
 
Regulamin DO POBRANIA
 
 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoTramwaje ŚląskieppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiiblogo rslogoObszar roboczy 1 100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.