nabr slider

Już od jakiegoś czasu myśleliśmy dla Was nad jakimś ciekawym konkursem i oto jest - OKIEM TURYSTY!

ZASADY SĄ PROSTE:
Wystarczy, że posiadasz konto na Facebook lub Instagramie i lubisz robić zdjęcia.
A żeby w konkursie wystartować, zrób jedno z nich podczas wycieczki na jednej z tras Kopalni Guido lub Sztolni Królowa Luiza, zamieść je pod postem konkursowym na Facebooku Zabytkowa Kopalnia Guido/Sztolnia Królowa Luiza  lub na swoim profilu na IG i podpisz hasztagami:
#miejscedoodkrycia oraz #okiemturysty

I to wszystko!
Konkurs trwa do końca wakacji! Co tydzień wybierzemy zdjecie tygodnia, a w półfinale to Wy podejmiecie decyzje na Facebook, ktore zdjęcie jest najlepsze!
Nagrodą jest bilet na dowolną wybraną trasę turystycną w Kopalni Guido lub Szotlni Królowa Luiza!

Na koniec nie pozostaje nam nic innego, niż życzyć Wam dobrego kadru i powodzenia!

Regulamin DO POBRANIA

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05 Platan PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconeWWW 1