czymy gwiazdy

Już od 1 października br. ŁĄCZYMY GWIAZDY!
⭐⭐
Teraz nasze TOP dostajecie w pakiecie!! Jeden bilet, dwie trasy - Sztolnia Królowa Luiza i Kopalnia Guido w Zabrzu czekają!
Wspólnie z nami odkrycie tajemnicę poziomu 170, zjedziecie na poziom 320 szolą górniczą i posłuchacie dźwięków kopalni, a na koniec...wizyta w NAJGŁĘBIEJ położonym pubie w Europie!
A kiedy pomyślicie, że już lepiej być nie może…
My zaskoczymy Was kolejny raz!
Podziemne miasto liczące sobie ponad 200 lat, NAJDŁUŻSZY podziemny spływ łodzią w Polsce i… więcej 😉

Zaskoczony? Nie czekaj, rezerwuj!!!
Cena:
- bilet normalny 100 zł/os.
- bilet ulgowy 80 zł/os.
Jak rezerwować?*
2. Wybierz ,,superticket" i dokonaj transakcji
3. Zadzwoń: 32 271 40 77 lub 728 406 128 i ustal dogodne dla siebie terminy zwiedzania.

*Bilety dostępne od 01.10.2021