Dzięki dofinansowaniu ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego, w ramach Funduszu Patriotycznego, udało się zrealizować zadanie, które przybliża heroiczną postawę uczestników najdłuższego, podziemnego strajku oraz ich rodzin. Projekt został zakończony, niemniej możemy nadal cieszyć się filmem i trasą, która zostanie utrzymana jeszcze przez parę miesiący.

Więcej na temat trasy pn. Zwiedzanie Kopalni Guido ... 14 dni pod ziemią znajdziesz TUTAJ

Slider 1920x1080

Zapraszamy.