GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

lato mlodych odkrywcow slider sztolnia

 

„Lato młodych odkrywców” już daleko za nami…

 

W związku  z zakończeniem realizacji projektu „Lato Młodych Odkrywców”, chcielibyśmy przekazać kilka podsumowujących informacji.

 

Projekt został sfinansowany w ramach darowizny Fundacji Orlen. W jego ramach przeprowadziliśmy latem i jesienią tego roku cykl 12 plenerowych warsztatów edukacyjnych w Parku 12C – dedykowanych całym rodzinom, również przybyszom z Ukrainy. Frekwencja dopisała, uczestnikom serdecznie dziękujemy!

 

W ramach projektu udało się również zakupić namiot plenerowy, który pozwoli w przyszłości realizować w Parku 12C kolejne warsztaty, bez względu na pogodę.

 

Nawet największe pluchy i burze będą nam już niestraszne!

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan PGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW logo rs

logo skrcone

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.