GuidoSztolnia 1

logo1logo2

  
 
Wczoraj podczas wydarzenia "Muzyczna historia okładek The Beatles z wystawą Rafała Olbińskiego w tle", mogliśmy dzięki Bogusławowi Ziębowiczowi posłuchać muzyki Wielkiej Czwórki z płyt gramofonowych z lat sześćdziesiątych.
 
 
 
 
 
Wydarzenie połączone było ze zwiedzaniem wystawy prac jednego z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych w kraju i za granicą polskich artystów współczesnych – Rafała Olbińskiego! 
 
 
 
Wystawa „Warszawa – Nowy Jork” jest czynna od wtorku do niedzieli w godzinach od 12:00 - 18:00! Bilety są dostępne na - https://podziemnaprzygoda.pl/shop?type=EVENT
 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan PGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW logo rs

logo skrcone

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.