CARBON Silesia Festival wraca!

Po sukcesie dwóch pierwszych edycji, pora na kolejną odsłonę tego nietuzinkowego festiwalu. 23 i 24 czerwca miłośnicy muzyki elektronicznej ponownie spotkają się w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie elektronika brzmi tak dobrze w postindustrialnej przestrzeni starej kopalni.

Czerwiec to idealna okazja, by rozpocząć sezon letnich festiwali.

W programie CARBON SilesiaFestival znajdziecie idealny zestaw na przygotowanie się do wakacyjnej muzycznej przygody.

W tym roku w Zabrzu pojawi się czołówka światowej sceny elektronicznej.

kwadrat2x

Biorąc pod uwagę wyjątkowość tego festiwalu zachęcamy, aby na bieżąco śledzić jego komunikację, gdyż w maju poznamy kolejnych wykonawców.

Organizatorem CARBON Silesia Festival jest agencja GoFest, która odpowiada także za największy zimowy festiwal- SnowFest. Jakość i zabawa na najwyższym poziomie są zatem gwarantowane. Na terenie festiwalu, oprócz muzycznych wrażeń, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji,w tym m.in.strefa foodmarket, strefa chill, art zone, impreza dzienna oraz możliwość zwiedzania wybranych przestrzeni kopalni.

Zachęcamy do śledzenia strony www.carbonfestival.pl, aby być na bieżąco z informacjami.