dzien dziecka podziemna przygoda

Świętuj razem z nami jedyny taki, niepowtarzalny i wyjątkowy Śląski Dzień Dziecka w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu!
Będziemy malować, tworzyć, i świetnie się bawić.

W programie całodniowa strefa animacji i warsztatów, wielkie dmuchańce, festiwal baniek mydlanych i wodne kule.
- warsztaty plastyczne
- syntetyczne lodowisko
- zjeżdżalnia pontonowa
- fotobudka 360
- piana party
- wielki tor przeszkód (plac zabaw)

Gdzie? Park 12C, w godzinach 10:00 - 18:00
To nie wszystko! Wydarzyło się coś jeszcze!
Nasze podziemia zamarzły! Nastała Era Lodu...
Specjalnie z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na zwiedzanie podziemnej trasy zaaranżowanej na wzór lodowego świata i wspólne poszukiwanie zaginionego mleczyka. Moc emocji gwarantowana.

Co czeka Was po drodze? Niezwykłe spotkania - podobno widziano mamuty 😃, zadania i zagadki, a na koniec przejażdżka górniczą kolejką. 🙂
Bilety na trasę kupicie na podziemnaprzygoda.pl

1280x540 2
A na koniec dnia?! HIT!! Koncert gwiazd!💥😍🎶
Strefą Carnall (ul. Wolności 408) - tak, tak zmieniamy lokalizacje :D, zawładnie muzyka! Startujemy o 18:00!
Na scenie, specjalnie dla Was wystąpią Julia Żugaj i Dawid Kwiatkowski!!!
*Wstęp wolny!
Do zobaczenia!

*dot. koncertu i wejścia na teren Parku