logo1logo-woj-lskieLogo UE z napisem 600x196

Horror Party w podziemiach Kopalni Guido to impreza, która urosła już do rangi kultowej i zdecydowanie najbardziej wyczekiwanej! Jak co roku przygotowaliśmy dla Was coś szalonego!

wydarzenie cena regularna

Tym razem zapraszamy do podziemnego CYRKU. Cyrku pełnego grozy... Na co dzień ukryty 320 metrów pod ziemią skrywa niejedną, straszną tajemnicę. Cyrkowe zwierzęta przemierzają podziemne wyrobiska wolne, dzikie i głodne! Klaun, zombie i kobieta z brodą nie mogą się Was już doczekać, a Tych z Was, którzy mają się za odważnych, zachęcamy do gabinetu osobliwości... Stroje? Jak zawsze mile widziane!

Gwarantujemy:

• dobrą zabawę,
  • obecność na scenie niezawodnego DJ i Wasze ulubione karaoke,
  • akrobatyczne pokazy na nadszybiu,
  • powitalny drink,
  • występ niezawodnego Lufcika na korbkę,
  • fotobudkę 360,
  • menu przygotowane z myślą o Was w temacie imprezy,
  • malowanie twarzy (ograniczona ilość miejsc! Kto pierwszy ten lepszy!),
  • relacje foto do 24 godzin po imprezie na naszym profilu na fb, jeśli uda nam się wyjechać

Ważne informacje:

• Zjazdy od godziny 19:00, start imprezy o godzinie 20:00, bawimy się do 3:00 NOWEGO CZASU!
  • Strefa gastronomiczna to kilka punktów obsługi i w pełni wyposażony najniżej położony pub w Europie.
  • Wybierasz się do nas z innej miejscowości? Spokojnie! Zarezerwuj sobie nocleg w naszym HOSTELU pod numerem 32 37 50 495.

Regulamin wydarzenia

WWW 4logo skrconelogo weglokokslogo 100x100