Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu poszukuje dzieci w wieku 9 – 11 lat do filmu promocyjnego. Role bez dialogów. Mile widziane doświadczenie przed kamerą.

mgw Casting FACEBOOK z

Termin realizacji filmu: styczeń-luty 2018 w Zabrzu.

Zlecenie płatne.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści prosimy podać:
1. Imię i nazwisko dziecka
2. Data urodzenia
3. Telefon kontaktowy
4. Miasto
5. Wzrost
6. Doświadczenie w modelingu/aktorskie
7. Dwie aktualne fotografie (zdjęcia całej sylwetki, zdjęcia obu profili).

Serdecznie zapraszamy!