banerek

Temat konkursu:

ANTROPOCEN - CZŁOWIEK I JEGO OTOCZENIEod prehistorii do sztucznej inteligencji

Konkurs ma na celu promocję malarskiej amatorskiej twórczości artystycznej, propagowanie jej twórców, popularyzacje kultury i tradycji, a także promocje dziedzictwa kulturowego.

Prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą w opakowaniu zapewniającym odpowiedni transport (na koszt własny, za ewentualne uszkodzenia powstałe w czasie przesyłki organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności) do dnia 16.04.2021 r. na adres Muzeum Górnictwa Węglowego ul. Wolności 339, 41-800 Zabrze (Budynek Gazobudowy).

UWAGA! AKTUALIZACJA!
Ze względu na wprowadzone ograniczenia związane z pandemią COVID-19 w najbliższym czasie, przedłużamy termin składania prac do końca kwietnia br.!

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Zapraszamy!