24 grudnia w samym sercu poziomu 170 poświęconego świętej Barbarze, tj. w kaplicy św. Barbary odprawiona zostanie uroczysta Pasterka, na którą serdecznie zapraszamy. Odprawi ją ksiądz prałat Stanisław Puchała, kapelan kaplicy.

koledowanie guido 06 01 2016 36

Wyjątkowe położenie kaplicy i panujący w niej klimat zapewne sprawią, że tak przeżyta Pasterka na długo pozostanie w naszej pamięci, a święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej niezwykłe.

Kiedy: piątek, 24 grudnia 2021 r.
Godz.: 24.00
Gdzie: poziom 170 metrów, kaplica świętej Barbary, Kopalnia Guido, ul. 3 Maja 93, Zabrze

Zjazdy pod ziemię od godziny 23.00.

Udział w Pasterce jest bezpłatny.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację przybycia pod nr. tel. 32 271 40 77.

REGULAMIN WYDARZENIA

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA WYDARZENIA