Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza na kolejny, już XVII Zabrzańskie Festiwal Orkiestr im. Edwarda E. Czernego 18 czerwca!

plakat may ok ok ok ok 1

Termin: 18 czerwca 2022

Gdzie: Parking przy CH Platan w Zabrzu pl. Teatralny 12

Kolejność występów:

* Koncert na pl. Wolności – Orkiestra „Sośnica”, dyrygent Agnieszka Wajgel, godz. 14:30

* Przemarsz – Orkiestra „Halemba”, dyrygent Piotr Szczygioł CH „Platan”

* Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, dyrygent Henryk Mandrysz, godz. 15:00

* Orkiestra Dęta „Bielszowice”, dyrygent Piotr Sotniczuk, godz. 15:30

* Orkiestra Górnicza „Bytom” im. J. Słodczyka, dyrygent Dariusz Kasperek, godzina 16:00

* Orkiestra Górnicza „Piekary”, dyrygent Artur Kulka, godzina 16:30

* Orkiestra Górnicza „Pokój”, dyrygent Jacek Kampa, godzina 17:00

* Orkiestra „Bolesław Śmiały”, dyrygent Aleksander Fojcik, koncert do wysłuchania 3 września podczas Święta Szlaku Zabytków Techniki „Industriada”