W listopadzie rusza ponownie ogólnopolska akcja Weekend za pół ceny. W tym roku będą to aż dwa weekendy.  Termin : 18-20.11.2022 oraz 25-27.11.2022

Plakat 1 1

W tych dniach możecie Drodzy Państwo liczyć aż na 50% zniżkę, na zwiedzanie naszych podziemnych tras, a dokładnie Podziemnego Spaceru Górniczego w Kopalni Guido w Zabrzu, Podziemnego Spływu Sztolnią oraz Podziemnego Królestwa Maszyn w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Sprzedaż i rezerwacja zwiedzania biletów rusza po 21 października.

Zapraszamy już dziś! Bilety dostępne na https://podziemnaprzygoda.pl/shop?type=TOUR - należy szukać produktów oznaczonych znakiem akcji.

fortum 1