W poszukiwaniu miejsca, do którego możesz się udać z rodziną lub gośćmi z zagranicy koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Szukasz miejsca, które możesz zwiedzić z przewodnikiem - tłumaczem? Zapraszamy do Sztolni Królowa Luiza i Kopalni Guido w Zabrzu.

Podziemny spływ sztolnią, najdłuższy taki w całej Europie! i podziemny spacer górniczy, 320 metrów pod ziemią w Kopalni Guido możesz teraz zwiedzać zarówno w języku angielskim jak i niemieckim.

Szukasz kogoś kto posługuje się jeszcze innym językiem, koniecznie do nas zadzwoń, postaramy się pomóc ;) tel. 32 271 40 77.

Rezerwacja zwiedzania w języku obcym - https://podziemnaprzygoda.pl/shop?language=en,de,de

ZWIEDZANIE