GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

slider MGW SZTOLNIA

 

Rodziców oraz ich pociechy pragniemy serdecznie zaprosić do spędzenia wspólnie czasu na świeżym powietrzu przy specjalnie organizowanych warsztatach o tematyce ratowniczej.

 

Dobrze się bawiąc, a przy okazji pozyskując dawkę wiedzy praktycznej przygotujemy Was na zbliżający się sezon wakacyjny z zakresu bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy.

 
Celem pikniku jest upowszechnienie wiedzy z zakresu uzyskiwania pomocy w sytuacji nagłej potrzeby - takie jak: udzielanie pierwszej pomocy, bandażowanie ran, kogo wezwać na ratunek itp. Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy oraz prezentacja sprzętu będzie możliw dzięki pomocy i obecności zabrzańskich policjantów, strażaków i ratowników medycznych z Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu.
 
Miejsce: Park 12C Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu
Data: 28.05.2022
Godzina: 10:00 - 18:00
Wstęp wolny!!
 
Do zobaczenia!
 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiiblogo rslogoObszar roboczy 1 100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.