slider MGW SZTOLNIA

Rodziców oraz ich pociechy pragniemy serdecznie zaprosić do spędzenia wspólnie czasu na świeżym powietrzu przy specjalnie organizowanych warsztatach o tematyce ratowniczej.

Dobrze się bawiąc, a przy okazji pozyskując dawkę wiedzy praktycznej przygotujemy Was na zbliżający się sezon wakacyjny z zakresu bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy.

Celem pikniku jest upowszechnienie wiedzy z zakresu uzyskiwania pomocy w sytuacji nagłej potrzeby - takie jak: udzielanie pierwszej pomocy, bandażowanie ran, kogo wezwać na ratunek itp. Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy oraz prezentacja sprzętu będzie możliw dzięki pomocy i obecności zabrzańskich policjantów, strażaków i ratowników medycznych z Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu.

Miejsce: Park 12C Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu
Data: 28.05.2022