GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

 

Muzeum Górnictwa Węglowego, jako koordynator projektu wpisania Barbórki na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO zaprasza do konsultacji:

 

Szanowni Państwo, Drodzy Depozytariusze,

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, działając w porozumieniu z Państwem, jako koordynator prac nad przygotowaniem wniosku dotyczącego wpisu Barbórki na krajową listę niematerialnego dziedzictwa informuje, że przystępujemy do konsultacji społecznych.

 

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z wnioskiem (wniosek dostępny TUTAJ) i do zgłoszenia ewentualnych uwag do 9 kwietnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy wziąć pod uwagę, iż wniosek jest ograniczony do 12 stron także wszelkie uwagi powinny być przedstawione jasno i przejrzyście.

 

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na spotkanie depozytariuszy które odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 11.00 w Łaźni Łańcuszkowej przy ulicy Wolności 410.

 

Więcej na temat projektu wpisania Barbórki na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO znajdziesz TUTAJ.

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokoks

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.