GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Muzeum Górnictwa Węglowego, jako koordynator projektu wpisania Barbórki na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO zaprasza do konsultacji:

 

Szanowni Państwo, Drodzy Depozytariusze,

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, działając w porozumieniu z Państwem, jako koordynator prac nad przygotowaniem wniosku dotyczącego wpisu Barbórki na krajową listę niematerialnego dziedzictwa informuje, że przystępujemy do konsultacji społecznych.

 

Chętnych zapraszamy do zapoznania się z wnioskiem (wniosek dostępny TUTAJ) i do zgłoszenia ewentualnych uwag do 9 kwietnia br. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy wziąć pod uwagę, iż wniosek jest ograniczony do 12 stron także wszelkie uwagi powinny być przedstawione jasno i przejrzyście.

 

Jednocześnie serdecznie zapraszamy na spotkanie depozytariuszy które odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 11.00 w Łaźni Łańcuszkowej przy ulicy Wolności 410.

 

Więcej na temat projektu wpisania Barbórki na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO znajdziesz TUTAJ.

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logoJSW logo rs

logo skrconeHuta LabedylogoObszar roboczy 2db cargozielona dolina

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.