GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

 

Z przyjemnością informujemy, że Sztolnia Królowa Luiza została wyróżniona przez uczestników głosowania w ogólnopolskim Plebiscycie „Best for School Travellers in Poland 2017" uzyskując II miejsce w kategorii: Najbardziej interesująca oferta edukacyjna dla uczniów.

Best

Wszystkim, którzy zagłosowali na naszą Sztolnię Królowa Luiza, dziękujemy!

 

Informacje o wynikach Plebiscytu znajdują się TUTAJ.

 

Best for School Travellers in Poland 2017 to wyróżnienie nadawane w drodze plebiscytu organizowanego wśród czytelników i użytkowników portalu www.podrozezklasa.pl, portalu, który jest przede wszystkim bazą informacji o atrakcjach turystycznych, wydarzeniach kulturalnych i eventach dla młodych podróżników. Korzystają z niego rodzice, nauczyciele i uczniowie poszukujący nowych pomysłów na organizację wycieczki szkolnej.

 

Celem organizowanego plebiscytu jest wskazanie w drodze publicznego głosowania najlepszych i najciekawszych destynacji turystycznych dla wycieczek szkolnych oraz najlepszych usług i produktów z obszaru organizacji turystyki szkolnej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną TUTAJ.

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokoks

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.