GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

kaplica w. B

 

19 maja br. biskup senior Damian Zimoń i prezydent Zabrza Małgorzata Mańka- Szulik zainaugurowali XI Metropolitalne Święto Rodziny.

 

Na program MŚR każdego roku składają się liczne wykłady naukowe, wystawy, spektakle, koncerty, kiermasze, festyny, pikniki rodzinne, konkursy, imprezy sportowe i wydarzenia religijne.

 

Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja rodziny i związanych z nią wartości.

 

Jedenasta edycja Święta potrwa do 23 czerwca.

 

Z tej okazji serdecznie zapraszamy 1 czerwca na godz. 18:00, na mszę świętą połączoną z koncertem zespołu ,,Kapela Dobrej Woli”, który odbędzie się na poziomie 170, w Kaplicy świętej Barbary.

 

Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr telefonu 32 271 40 77.

 

Zjazdy od 17:00

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05 Platan PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconeWWW 1

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.