kaplica w. B

19 maja br. biskup senior Damian Zimoń i prezydent Zabrza Małgorzata Mańka- Szulik zainaugurowali XI Metropolitalne Święto Rodziny.

Na program MŚR każdego roku składają się liczne wykłady naukowe, wystawy, spektakle, koncerty, kiermasze, festyny, pikniki rodzinne, konkursy, imprezy sportowe i wydarzenia religijne.

Ideą tego przedsięwzięcia jest promocja rodziny i związanych z nią wartości.

Jedenasta edycja Święta potrwa do 23 czerwca.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy 1 czerwca na godz. 18:00, na mszę świętą połączoną z koncertem zespołu ,,Kapela Dobrej Woli”, który odbędzie się na poziomie 170, w Kaplicy świętej Barbary.

Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod nr telefonu 32 271 40 77.

Zjazdy od 17:00