Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach makijażu i stylizacji.

logo babski

Alina Jendrysik, kreator wizerunku, fotograf, personal shopper, pasjonatka fotografii.

Untitled 2 01

Warsztaty adresowane są do wszystkich kobiet pragnących nauczyć się, jak kreować własny wizerunek i podkreślać swoje atuty.

Spotkanie obejmuje pokaz makijażu oraz konsultacje ze stylistką. Chętne Panie porwiemy na środek i zrobimy totalne rewolucje wizerunkowe. Na warsztatach omówimy aktualne trendy, podstawowe zasady technik w makijażu i modzie, dzięki którym uczestniczki dowiedzą się, jak we właściwy sposób podkreślić atuty swojej urody i bawić się modą.

W trakcie warsztatów podpowiemy Wam:

- jak dobrać makijaż do swojego typu urody,
- jak unikać najczęściej popełnianych błędów w makijażu,
- jak ważne są brwi w makijażu,
- jak ważna jest analiza sylwetki,
- jak dobrać fasony odpowiednie do danej sylwetki,
- jak unikać modowych wpadek,
- jak olśniewająco wyglądać na codzień.

Warsztaty odbędą się w formie pokazu.

Babski warsztat poprowadzi dyplomowana makijażystka Jowita Barcz, stylistka rzęs oraz brwi, Absolwentka Agnieszka Broda School of Makeup. Od pięciu lat prowadzi studio „Babski Warsztat” w Gliwicach, tel. 662 092 226, https://facebook.com/babski.warsztat.gliwice, www.babskiwarsztat.pl.

Untitled 2 02

Informacje dodatkowe:
Gdzie: Hala sprężarek, budynek Edisona
Godz. 15.00 - 16.30 warsztat I
           16.45 - 18.00 warsztat II
Liczba miejsc ograniczona - obowiązkowa rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05 Platan PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconeWWW 1