GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

 

Serdecznie zapraszamy na "Robótki na Paluszkach"

 logo1

 

Industria jest Kobietą, a najwspanialszą maszyną są nasze dłonie. Z ich pomocą możemy wykonać proste dzianiny, które będą wyglądać zupełnie jak te, stworzone na drutach. Pomoże nam w tym Barbara Palewicz-Ryży, autorka książki "Robótki na paluszkach", która od lat udowadnia, że naprawdę każdy może sztrykować na swoich rękach.

 

Szczególnie gorąco zapraszamy osoby, którym od zawsze wmawiano, że nie mają talentów manualnych. Czekamy nie tylko na kobiety i dziewczynki! Na dużych i małych męskich dłoniach mogą powstać piękne, ale też praktyczne wyroby.

 

Informacje dodatkowe:
Gdzie: Hala sprężarek, budynek Edisona
Godz. 10.00 - 10.45 warsztat I
           11.15 - 12.00 warsztat II
Liczba miejsc ograniczona - obowiązkowa rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

IMG 20170705 112956

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokoks

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.