Serdecznie zapraszamy na "Robótki na Paluszkach"

logo1

Industria jest Kobietą, a najwspanialszą maszyną są nasze dłonie. Z ich pomocą możemy wykonać proste dzianiny, które będą wyglądać zupełnie jak te, stworzone na drutach. Pomoże nam w tym Barbara Palewicz-Ryży, autorka książki "Robótki na paluszkach", która od lat udowadnia, że naprawdę każdy może sztrykować na swoich rękach.

Szczególnie gorąco zapraszamy osoby, którym od zawsze wmawiano, że nie mają talentów manualnych. Czekamy nie tylko na kobiety i dziewczynki! Na dużych i małych męskich dłoniach mogą powstać piękne, ale też praktyczne wyroby.

Informacje dodatkowe:
Gdzie: Hala sprężarek, budynek Edisona
Godz. 10.00 - 10.45 warsztat I
           11.15 - 12.00 warsztat II
Liczba miejsc ograniczona - obowiązkowa rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

IMG 20170705 112956