Sztolnia trasa rodzinna

Największa w Europie spółka wydobywająca węgiel, Polska Grupa Górnicza oraz największy w Europie kompleks turystyki poprzemysłowej, Muzeum Górnictwa Węglowego zawarli porozumienie o współpracy. Od tego momentu każdy pracownik PGG wraz ze swoją rodziną, bliskimi czy znajomymi odwiedzić może każdy z obiektów MGW, korzystając z bardzo atrakcyjnej oferty promocyjno-rabatowej.

Oferta rabatowa skierowana jest do wszystkich pracowników Polskiej Grupy Górniczej w ramach programu PGG Family. Muzeum Górnictwa Węglowego wchodzi w projekt PGG Family jako jeden z ważniejszych partnerów. W klimacie wspólnej pasji i miłości do Górnośląskiego Dziedzictwa Przemysłowego, a szczególnie do górnictwa węgla kamiennego, jako najważniejszej po dziś dzień gałęzi gospodarki regionu MGW Zabrze wychodzi z inicjatywą przybliżenia historii, kultury, ciężkiej pracy i rzeczywistości górniczego świata dla wszystkich pracowników PGG a w szczególności ich rodzinom.

Kopalnia Guido, oraz Kompleks Sztolnia Królowa Luiza, oferują przeżycie niesamowitej podziemnej przygody, dostępne są dla naszych partnerów na bardzo korzystnych warunkach. Bilety, zwiedzanie podlega nawet 15% rabatom. To doskonała okazja aby wraz z całą rodziną zwiedzić turystyczne przestrzenie, włącznie z najmłodszymi przejść Trasę Rodzinną, udostępnioną od 3-go roku życia, czy w końcu okazja do zabrania rodziny na kopalnianą przygodę 320 metrów pod ziemią, aby na własnej skórze przekonali się o trudzie pracy górnika. Zniżki i rabaty to korzyści dla beneficjentów. Dodatkowo oferta obejmuje możliwość nabycia promocyjnych wejściówek na wiele wydarzeń kulturalnych odbywających się w obiektach Muzeum, zapewnić dzieciom atrakcje w postaci uczestnictwa w warsztatach i półkoloniach i wielu innych dostępnych atrakcjach.

Nasze obiekty czekają na odwiedziny! Od teraz PGG Family dostępne dla wszystkich pracowników Węglowego Giganta!

logo dla ani 01