GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Sztolnia trasa rodzinna

 

Największa w Europie spółka wydobywająca węgiel, Polska Grupa Górnicza oraz największy w Europie kompleks turystyki poprzemysłowej, Muzeum Górnictwa Węglowego zawarli porozumienie o współpracy. Od tego momentu każdy pracownik PGG wraz ze swoją rodziną, bliskimi czy znajomymi odwiedzić może każdy z obiektów MGW, korzystając z bardzo atrakcyjnej oferty promocyjno-rabatowej.

 

Oferta rabatowa skierowana jest do wszystkich pracowników Polskiej Grupy Górniczej w ramach programu PGG Family. Muzeum Górnictwa Węglowego wchodzi w projekt PGG Family jako jeden z ważniejszych partnerów. W klimacie wspólnej pasji i miłości do Górnośląskiego Dziedzictwa Przemysłowego, a szczególnie do górnictwa węgla kamiennego, jako najważniejszej po dziś dzień gałęzi gospodarki regionu MGW Zabrze wychodzi z inicjatywą przybliżenia historii, kultury, ciężkiej pracy i rzeczywistości górniczego świata dla wszystkich pracowników PGG a w szczególności ich rodzinom.

 

Kopalnia Guido, oraz Kompleks Sztolnia Królowa Luiza, oferują przeżycie niesamowitej podziemnej przygody, dostępne są dla naszych partnerów na bardzo korzystnych warunkach. Bilety, zwiedzanie podlega nawet 15% rabatom. To doskonała okazja aby wraz z całą rodziną zwiedzić turystyczne przestrzenie, włącznie z najmłodszymi przejść Trasę Rodzinną, udostępnioną od 3-go roku życia, czy w końcu okazja do zabrania rodziny na kopalnianą przygodę 320 metrów pod ziemią, aby na własnej skórze przekonali się o trudzie pracy górnika. Zniżki i rabaty to korzyści dla beneficjentów. Dodatkowo oferta obejmuje możliwość nabycia promocyjnych wejściówek na wiele wydarzeń kulturalnych odbywających się w obiektach Muzeum, zapewnić dzieciom atrakcje w postaci uczestnictwa w warsztatach i półkoloniach i wielu innych dostępnych atrakcjach.

 

Nasze obiekty czekają na odwiedziny! Od teraz PGG Family dostępne dla wszystkich pracowników Węglowego Giganta!

                                                                      

ZAPRASZAMY

 

logo dla ani 01

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05Taxi WestPOT 2017 2ZPWiKLellek loga sponsorow Obszar roboczy 1 kopia 19Gornoslaskie ok PGGgornik zabrzelogo jsw pl

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.