trasa wodna.zabrze

14 września na turystycznej mapie Zabrza pojawi sie nowa, wyjątkowa atrakcja. Podziemna Trasa Wodna w Kompleksie Sztolnia Królowa Luiza!

Z tej okazji MAMY dla Was konkurs.

10 podwójnych zaproszeń czeka na właśnie na Ciebie. Co trzeba zrobić?

W komentarzu pod filmem <link do posta z konkursem> zamieść opis, ilustrację, fotografię lub filmik z Twoim skojarzeniem dotyczącym „węgla”.

Zwyciężą skojarzenia, które się Wam najbardziej spodobają, czyli te, których liczba polubień będzie największa!

10 szczęśliwców (wraz z osobami towarzyszącymi) już 7 września będzie miało okazję wysłuchać ekskluzywnego wykładu dr Tomasza Rożka, podczas którego opowie on z czym kojarzy mu się „węgiel”. Niektóre z tych skojarzeń mogą być dla Was mocno zaskakujące...

Regulamin konkursu