Barbara z

Dyrektor Muzuem Górnictwa Węglowego w Zabrzu wraz z Dyrektorem Okręgowej Stacji Ratownictwa Górniczego Zabrze i Stowarzyszeniem Orkiestry Dętej Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zapraszają 2 grudnia br. na  Barbórkową Mszę Świętą w parafii św. Antoniego przy ul. Rymera o godzinie 11.00.

Msza święta zostanie odprawiona w intencji górników, ratowników górniczych oraz ich rodzin.

Msza rozpocznie się o godzinie 10:45 przemarszem pocztów sztandarowych w asyście Orkiestry Dętej Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, z parkingu OSRG w Zabrz, przy ul. Jodłowej 33.

IMG 2056