GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zapraszają do wzięcia udziału w trzeciej edycji konferencji EDU-TRENDY 2019, której tematem przewodnim będzie grywalizacja w edukacji.

 

Konferencja odbędzie się 17 maja 2019 r. w zabytkowej Łaźni Łańcuszkowej przy ul. Wolności 408 w Zabrzu.

 

edu trendy 04 m

 

Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczeń, a także praktyczne zaaplikowanie nowych umiejętności dotyczących wykorzystania elementów znanych z gier fabularnych i komputerowych, w celu poprawy wyników nauczania na każdym szczeblu edukacji oraz zachęcenia uczniów do większej aktywności i zaangażowania podczas zajęć. Konferencja będzie okazją do zaprezentowania przykładów dobrej praktyki zastosowania elementów gry w działaniach edukacyjnych – pozwalających rozwinąć entuzjazm z uczenia się i nauczania oraz wzbogacających formy przekazu wiedzy.

 

Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się doświadczeni dydaktycy i praktycy pedagogiki opartej na grywalizacji, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu wdrażania grywalizacji w tok nauczania.

 

Szczegółowy program konferencji i formularz zgłoszeniowy wkrótce na naszych stronach.

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05LellekZPWiK Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW 

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.