GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

W dniu 19 lipca w Muzeum Górnictwa Weglowego odbyły się warsztaty fotograficzne realizowane w związku z projektem „Zakup cykli fotografii autorstwa Arkadiusza Goli” dofinasowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego  w ramach programu Regionalne kolekcje sztuki współczesnej.

 

Uczestnicy warsztatów z  zapoznawali się z tajnikami  fotografii i fotografii industrialnej. Inspiracją dla warsztatów była twórczość  wybitego fotografika – Arkadiusza Goli.

 

IMGP8257 mini

IMGP8251 mini

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW 

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.