W dniu 19 lipca w Muzeum Górnictwa Weglowego odbyły się warsztaty fotograficzne realizowane w związku z projektem „Zakup cykli fotografii autorstwa Arkadiusza Goli” dofinasowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego  w ramach programu Regionalne kolekcje sztuki współczesnej.

Uczestnicy warsztatów z  zapoznawali się z tajnikami  fotografii i fotografii industrialnej. Inspiracją dla warsztatów była twórczość  wybitego fotografika – Arkadiusza Goli.

IMGP8257 mini

IMGP8251 mini