GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

W sobotę 7 września, w Gliwicach odbyła się Jubileuszowa XXV Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej. Gala odbywała się w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice. Podczas tego biznesowego spotkania, które miało wyjątkowy charakter, odbył się także finał X edycji konkursu „Marka-Śląskie”.

 

5d740e8548913 p
fot. Arek Gola

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zwyciężyło w swojej kategorii, w X edycji prestiżowego konkursu ,,Marka Śląskie".

 

Konkurs jest współfinansowany ze środków województwa śląskiego, a organizowany jest wraz z Dziennikiem Zachodnim, TVP Katowice oraz Radiem Katowice.

 

Nagrody przyznano w 13 kategoriach. Kapituła konkursu wyłoniła, spośród zgłoszonych wniosków, nominowanych, wyróżnionych i nagrodzonych.

 

Muzeum Górnictwa zostało nominowane w Kategorii: Turystyka i Rekreacja:

wraz z 

· MAP SYSTEM Sp. z o.o. za: Kompleks Sztygarka, Chorzów

· Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów, Bielsko-Biała

· Gmina Krzyżanowice

· Miasto Kalety

· Trasa rowerowa Olsztyn-Częstochowa

· Gmina Janów za Tworzenie Szlaków Turystycznych Złotego Potoku, w tym Szlaku Poezji i Legend w Janowie

· Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., Wodny Park Tychy

 

Wyróżnienie w kategorii Turystyka i Rekreacja otrzymało:

· Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., Wodny Park Tychy

 

Nagrodę „Marka-Śląskie” w kategorii Turystyka i Rekreacja otrzymało Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu - Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu.

 

5d740de336360 p
fot. Arek Gola

 

Wszystkim nominowanym i wygranym serdecznie gratulujemy!

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiiblogo rslogoObszar roboczy 1 100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.