GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

puzzle Kurzeja

Który dzień jest najważniejszy w górniczym kalendarzu ? Jaka okazja skłania górników do założenia mundurów galowych? Co robią podczas wspólnego świętowania?

 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie podczas udziału w projekcie edukacyjnym „Z Barbórką na ty” stworzonym przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

 

Rekrutacja do bezpłatnego projektu „Z Barbórką na ty” skierowana do dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 538899220 do dnia 24.10.2019r. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia w listopadowe soboty. Szczegóły w e-mailu zwrotnym.

 

Zajęcia w listopadowe soboty. Szczegóły w mailu zwrotnym.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

mkidn Obraz1

 

         

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logo

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.