puzzle Kurzeja

Który dzień jest najważniejszy w górniczym kalendarzu ? Jaka okazja skłania górników do założenia mundurów galowych? Co robią podczas wspólnego świętowania?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie podczas udziału w projekcie edukacyjnym „Z Barbórką na ty” stworzonym przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Rekrutacja do bezpłatnego projektu „Z Barbórką na ty” skierowana do dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 538899220 do dnia 24.10.2019r. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia w listopadowe soboty. Szczegóły w e-mailu zwrotnym.

Zajęcia w listopadowe soboty. Szczegóły w mailu zwrotnym.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

mkidn Obraz1