jj 04

W piątek, 21 lutego 2020 r. o godz. 17.00 w kaplicy św. Barbary na poziomie 170 metrów w Kopalni Guido (ul. 3 Maja 93, Zabrze) odprawiona zastanie msza święta w intencji śp. Jana Jurkiewicza, byłego dyrektora Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, wybitnego historyka, działacza opozycyjnego i współzałożyciela Niezależnego Zrzeszenia Studentów na Uniwersytecie Śląskim - Dobrego Człowieka.

Śp. Jan Jurkiewicz zmarł nagle 31 styczni br. w wieku 62 lat. Został pochowany na Cmentarzu Lipowym w Gliwicach.

Zjazdy na poziom 170 metrów od godz. 16.00.