GuidoSztolnia 1

logo1logo-woj-lskieLogo UE z napisem 600x196

 

Szanowni Państwo,

 

zgodnie z komunikatem dotyczącym zawieszenia naszej działalności do dnia 13.04.2020 r. włącznie, zamieszczamy SZCZEGÓŁOWE ZASADY ZWROTU KOSZTÓW w przypadku opłaconych rezerwacji lub biletów:

 

1. REZERWACJE OPŁACONE W SYSTEMIE PŁATNOŚCI ONLINE

Proponujemy możliwość przeniesienia rezerwacji na inny termin, VOUCHER (ważny do 31.12.2020 r.) lub zwrot środków do 14 dni od momentu wybrania tej opcji. 
Wyboru opcji prosimy dokonać poprzez wysłanie wiadomości mailowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

2. OPŁACONE GOTÓWKĄ LUB KARTĄ W KASIE

- kasa przy Kopalni Guido ul. 3 Maja 93, 41-800 Zabrze

- kasa w Łaźni Łańcuszkowej, ul Wolności 408, 41-800 Zabrze

- kasa w Sztolni Królowa Luiza, ul. Mochnackiego 12, 41-800 Zabrze

- kasa przy ul. Miarki 8, 41-800 Zabrze

 

Zmiana terminu rezerwacji lub zwrot środków odbywać się będzie po okazaniu zakupionego biletu lub paragonu w punkcie zakupu.


* aktualizacja z dnia 13.03.2020: W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego osobiste pojawienie się z paragonem lub biletem będzie niemożliwe do odwołania. Prosimy o kontakt telefoniczny- 32 271 40 77 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Pracownicy działu rezerwacji udzielą wszelkich informacji odnośnie ewentualnych zwrotów gotówki za rezerwację opłaconą w kasie.

 

3. PROMOCJA WEEKEND ZA PÓŁ CENY

Akcja zostaje przeniesiona na nowy termin 22-24 maj 2020. Wszystkie bilety zakupione na termin marcowy będą obowiązywać w maju. Rezerwacje wykupione automatycznie zostają przeniesione na nowy termin. Istnieje możliwość zwrotu płatności i odwołania rezerwacji, w tym celu prosimy o kontakt na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wszystkie zwroty środków zostaną dokonane w tym samym systemie, w którym została dokonana płatność tzn. gotówka, karta płatnicza lub przelew na konto.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i okazaną cierpliwość,

Zespół Muzeum Górnictwa Węglowego

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokokslogo 100x100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.