GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

Szanowni Państwo,

 

w związku z ogłoszeniem II etapu znoszenia ograniczeń rozpoczynamy starania o ponowne otwarcie naszych obiektów dla zwiedzających. Przygotowania rozpoczęliśmy już w kwietniu bowiem nowa sytuacja i funkcjonowanie naszych tras turystycznych w stanie zagrożenia epidemiologicznego wymaga od nas specjalnych działań!

 

Bierzemy pod uwagę wytyczne Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz służb sanitarnych i dokładamy wszelkich starań, by dobrze przygotować się na długo oczekiwane spotkanie z Państwem. Pragnę zaznaczyć, że wszelkie procedury zwiedzania oraz trasy turystyczne przygotowywane są z niebywałą starannością, która zapewnić ma ochronę oraz bezpieczeństwo Państwu i naszym pracownikom.

 

Na bieżąco będziemy informować o terminach wznowienia naszej działalności
w poszczególnych obiektach. Liczę na Państwa zrozumienie i cierpliwość.

 

Zrobimy wszystko, by zadbać nie tylko o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie, ale także
o pozytywne, radosne i niezapomniane przeżycia związane z pobytem u nas.

 

Do zobaczenia wkrótce na naszych trasach!

 

Bartłomiej Szewczyk
Dyrektor Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

 

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiibsilesia 1Obszar roboczy 1 100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.