GuidoSztolnia 1

logo1logo2

Logo TZ

 

W związku z obecną sytuacją związaną z zapobieganiem i przeciwdziałaniem COVID-19 Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przedłuża termin dostarczania prac na konkursy ogłoszone z okazji XXVII Tygodnia Ziemi, do 29 maja 2020 r. Ze względu na istniejącą sytuację i brak możliwości zebrania prac przez nauczycieli i wysłanie ich przez placówki oświatowe, uczestnicy konkursów mogą prace wysyłać sami.

O kolejnych zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiibsilesia 1Obszar roboczy 1 100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.