Nadszedł czas na podsumowanie i podziękowania!

Dziękujemy każdemu z osobna i wszystkim razem za pomoc, za wsparcie, za wszystko.

Pani prezydenta miasta Zabrze Małgorzacie Mańce- Szulik za objęcie akcji swoim patronatem.

Wszystkim zabrzańskim instytucjom za wsparcie.

Mieszkańcom Zabrza za dostarczanie materiałów do naszych punktów zbiórek materiałów, z których powstawały kolejne partie maseczek.

Zabrzańskim seniorom, zabrzańskim parafiom, Miejskim Ośrodkom Kultury i wszystkim pracownikom Muzuem Górnictwa Węglowego, którzy dzielnie pomagali jak mogli, przez cały czas trwania akcji.

DZIĘKUJEMY!!

Maseczka w miasto podsumowanie