GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

 

Podziemna przygoda w Sztolni Królowa Luiza i sportowe emocje na legendarnym Stadionie Śląskim, czyli dwa razy więcej emocji, dwa razy więcej wrażeń!

 

Nie siedź w domu, kup bilet - zrób prezent dzieciom, rodzinie albo sobie i odkrywaj śląskie!

 

Śląski Ticket uprawnia do zwiedzania Podziemnej Trasy Wodnej w Sztolni Królowa Luiza oraz Trasy Długiej Stadionu Śląskiego w dogodnym dla Ciebie terminie.

***

preview lightbox ticket

 

 

 

Trasa Wodna Sztolni Królowa Luiza – dostępna w ramach Śląskiego Ticketu – to natomiast jedna z najbardziej niesamowitych, podziemnych tras turystycznych w Polsce!

 

Więcej o trasie znajdziesz na: https://www.sztolnialuiza.pl/index.php/pl/trasa-wodna

 

Trasa ta to nie tylko historia unikatowej Sztolni, której najstarsze fragmenty pochodzą z XVIII wieku, ale także fascynująca podróż przez czas i przestrzeń, przez niekończącą się sieć podziemnych korytarzy.

 

Warto podkreślić iż największą atrakcją tej trasy jest najdłuższy w Polsce podziemny spływ łodziami.

 

Śląski Ticket, obejmuje także zwiedzanie Trasy Długiej Stadionu Śląskiego, czyli m.in. wejście do szatni reprezentacyjnej, przejście tunelem zawodniczym wprost na arenę główną, seans w stadionowym kinie, a także wizytę w Sali Muzealnej.

 

Więcej o pakiecie i rezerwacja ticketa na: https://bilety.kopalniaguido.pl/index.php?p=SLASKITICK

 

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan GrnolskiePGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeTaxi WestPOT 2017 2 logo Planet Cinema famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW katowice airport logoDB eps Przekonwertowanywpiib

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.