Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza na warsztaty pn. "Jesienne wieczory z historią rodzinną. Warsztaty z wykonywania obrazków jubileuszowych” organizowane w ramach cyklu: Górnośląskie kolonie robotnicze i ich mieszkańcy – tradycje i obyczaje dawnych osiedli robotniczych.

Warsztaty odbędą się w piątek, 23 października 2020 r. o godz. 10.00 w Hostelu Guido w Zabrzu, ul. 3 Maja 93a.

Jesienne

W ramach cyklu odbędą się jeszcze warsztaty:

• sobota, 28.11.2020 godz. 16:00 – 19:00; Wieńce adwentowe zajęcia warsztatowe;
  • środa, 16.12.2020 godz. 10:00 – 13:00; Śląska betlyjka – warsztaty.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały.

Zgłoszenia udziału w warsztatach prosimy wysyłać na adres email; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc ograniczona.