slider www 2

3, 2, 1... mamy grudzień! W związku z czym nadszedł czas na planowanie strategii obdarowania bliskich wyjątkowym prezentem 🎁.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was małe podpowiedzi 😉

ona 1

Elegancki portfel, nietypowa biżuteria z węglem, a może pomysł na aromatyczną kawę w towarzystwie Skarbnika lub Beboka 😉

on 1

Szukasz prezentu dla niego? U nas znajdziesz coś smacznego i coś praktycznego jak kamienie zastępujące lód w napojach wszelakich.
Obdarowany lubi eleganckie rzeczy? Wybierz zestaw do pisania lub spinki do mankietów z węglem!
Komin do biegania, komin do chodzenia, komin do wszystkiego, a do ręki koniecznie termiczny kubek bo najbliższe tygodnie będą ziiiimne :D

bajtel 1

Nie zapominamy o bajtlach, czyli najmłodszych członkach rodziny! Stylowa koszulka i komin ucieszą każdego :) Gra, która skupi wokół stolu całą rodzinę i książka o tym co pod ziemią się skrywa :)

Wreszcie na koniec, bo inaczej być nie mogło....

fuzekle 2

Każdy wie, że kiedy pod choinką nie ma przynajmniej jednej pary Święta nie są kompletne! O czym mowa?
Skarpetki :) Dlatego przypominamy Wam o naszych fuzeklach! 🧦🧦🧦
Dla niej, dla niego, dla dziecka 👨‍👩‍👧‍👦

Gdzie możesz kupić nasze produkty?

- Sklepik Guido, ul. 3 Maja 93, 41-800 Zabrze

- Sklepik Sztolnia Królowa Luiza, ul. Wolności 408, 41-800 Zabrze

- Sklepik Sztolnia Królowa Luiza, ul. M. Mochnackiego 12, 41-800 Zabrze

Więcej informacji o produktach uzyskasz: 📨 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.📞 telefonicznie (32) 630 30 91 wew. 8001