Zbliżają się święta, czyli rodzinny czas. Jak w każdej rodzinie pewnie i w Waszej od pokoleń pielęgnowane są jakieś bożonarodzeniowe tradycje.

Tematem konkursu, do którego chcemy Was zaprosić  są Bożonarodzeniowe tradycje w śląskim domu.

Pokażcie nam w formie stworzonego przez Was komiksu jak wyglądają Wasze przygotowania. Może w jakiś wyjątkowy sposób obchodzicie 24 grudnia? Może ktoś zawsze robi to samo od lat np pierwszy łamie się opłątkiem...

Nie znamy Was, a chętnie poznamy i Wasze rodzinne tradycje również :)

Zapraszamy!

KONKURS HOHOHO 1