W konkursie fotograficznym "Świat za zamkniętymi drzwiami", zorganizowanym w ramach XXVIII „Tygodnia Ziemi”, Jury w składzie: Dariusz Chrost – dziennikarz i fotoreporter tygodnika Nowiny Zabrzańskie, Arkadiusz Gola – fotoreporter „Dziennika Zachodniego”, Jakub Lazar – redaktor naczelny „Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej” oraz Dariusz Walerjański – przedstawiciel organizatora, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagrody:

• I miejsce – Zuzanna Nitsch z Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku Białej;
  • II miejsce – Paweł Broda z Zespołu Szkół nr 5 z Rudy Śląskiej;
  • III miejsce – Hanna Radomska ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu;
  • IV miejsce Marta Kensy ze Szkoły Podstawowej nr 47 w Bytomiu;
  • V miejsce – Bianka Schabowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu;
  • VI miejsce – Szymon Lachowski z Zespołu Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach;
  • VII miejsce – Aleksandra Wojton ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Katowicach;
  • VIII miejsce – Julia Mandzij ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Ustroniu;
  • IX miejsce – Julia Krzysztofik z Katowickiego Centrum Edukacji Zawodowej w Katowicach;
  • X miejsce – Daria Błaszczyk z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Zabrzu;

Wyróżnienia:

• Tomasz Kempa ze Szkoły Podstawowej nr 23 W Zabrzu;
  • Wiktoria Kempa ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Zabrzu;
  • Adam Kies z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Mysłowicach;
  • Bartosz Klonowski ze szkoły Podstawowej nr 21 w Rudzie Śląskiej;
  • Krzysztof Paliwoda z Katowickiego Centrum Edukacji Zawodowej w Katowicach;
  • Gracjan Pieczko z Zespołu Szkół nr 10 w Zabrzu;
  • Malwina Pieróg ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Katowicach;
  • Emilia Sławęcka z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Rudzie Śląskiej;
  • Karolina Smolarek ze Szkoły Podstawowe z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Pyskowicach;
  • Martyna Zaręba ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Miedźnej.

Gratulujemy!