Zabrzaski Festiwal Orkiestr Grniczych

A jak Śląsk i muzyka to GÓRNICZE ORKIESTRY!

27 czerwca br. zapraszamy na kolejny XVI Zabrzański Festiwal Orkiestr im. Edwarda E. Czernego.

Zaczynamy na Parkingu CH Platan o godz. 15:00, na powitanie zagra Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego, dyr. H. Mandrysz

Następnie zagrają:

- Orkiestra kopalni „Bielszowice”
- Orkiestra kopalni ‘ Halemba”
- orkiestra kopalni ‘ Pokój”
- Orkiestra kopalni „Piekary”

Organizatorem wydarzenia jest Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Miasto Zabrze, Polska Grupa Górnicza, Węglokoks Kraj S.A, CH Platan

Zapraszamy!

18 Aktualne logo fundacji

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05 Platan PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs