Kopalnia Guido zaprasza na Drogę Krzyżową w zabrzańskich podziemiach na poziomie 170. Rozważania w drodze od podszybia do kaplicy św. Barbary, poprowadzi ks. dr Stanisław Puchała, kapelan kaplicy. Drogę Krzyżową zakończy msza święta w kaplicy św. Barbary.

Slider GUIDO

Informacje dodatkowe:
Kiedy: piątek, 8.04.2022 r.
Godz. 17.00
Zjazdy na poziom 170: od godz. 16.30.
Gdzie: Kopalnia Guido, poziom 170, ul. 3 Maja 93, Zabrze.

Uwaga! Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod nr. 32 271 40 77.

Zjazdy bezpłatne.
Cała kwota z ofiary zebranej w czasie mszy świętej zostanie przekazana na pomoc dla ukraińskich rodzin.

Regulamin organizacji wydarzenia pn Droga Krzyżowa